
Nastanitve ob plaži v bližini lokacije: Praia Do Morro
Na Airbnbju poiščite in rezervirajte edinstvena prenočišča ob plaži
Najbolje ocenjena prenočišča ob plaži v bližini lokacije: Praia Do Morro
Gostje se strinjajo: ta prenočišča imajo visoke ocene za lokacijo, čistočo in še več.

Razkošno stanovanje s pogledom na morje
Praia do Morro! Odlično stanovanje, obrnjeno proti Atlantskemu oceanu, na eni najlepših plaž v Braziliji, ki je zdaj na voljo za kratkotrajni zakup. Preprosto prečkajte cesto in uživajte v veličastni brazilski obali. Razkošna in varna stavba z 24-urnim vratarjem. Stanovanje z enim parkirnim mestom, tremi spalnicami (dve garsonjeri z zakonsko posteljo in eno spalnico z pogradom), kuhinjo, opremljeno s štedilnikom, hladilnikom, mikrovalovno pečico, pomivalnim strojem in pralnim/sušilnim strojem, dnevno sobo, dva balkona, popolnoma opremljena, sobe z led televizorji, kabelsko televizijo in klimatsko napravo. V bližini so pekarne, bari, restavracije, lekarne in trgovine. Guarapari je mesto živahnega nočnega življenja, zlasti poleti. Namestitev ima brezžično internetno povezavo. Stanovanje nima posteljnine ter kopalniških in plažnih materialov. To je stanovanjska stavba brez strežnice ali zajtrka.

Stanovanje Praia do Morro: pogled na morje/Wi-Fi/garaža
✨Ste prvič na Airbnbju? Pridobite do 300 R$ popusta z uporabo našega kupona: https://www.airbnb.com/c/E6GCm3mhkUNFUDPM?unique_share_id=71f7e4eb-0ca0-4f2b-8be1-47444db46c8e Udobje v Praia do Morru. Novo stanovanje, 1 ulično prehod od morja, z 1 apartmajem, sobami s pogledom na morje, 3 pametnimi televizorji, hitrim brezžičnim internetom, popolnoma opremljeno kuhinjo, balkonom s pivovarno in 2 parkirnima mestoma. Klimatska naprava v dodatni sobi (50 R$/dan). Odlična lokacija. Posteljnino dajemo v najem na zahtevo. V stavbi imamo še eno stanovanje.

Udobje in prefinjenost Praia do Morro/ob morju
Apartma z visokim standardom – ob morju | Praia do Morro Balkon je brezhiben, jasen in funkcionalen, s panoramskim razgledom na celotno plažo Morro/Sunset Namestitev ima 3 spalnice z balkoni in pogledom na ocean, klimatsko napravo v 2 spalnicah in stropni ventilator v 1 spalnici. • 2 kopalnici • Velika soba s 3 prostori . Wi-Fi in dostop do storitev Netflix, Disney+ in Prime Video ter drugih storitev pretočnega predvajanja • celotna kuhinja • servisni prostor s pralnim strojem . Garaže Stavba ima 3 dvigala in varnostni sistem

Čudovito razkošje, lep razgled, popolno, blizu vsega
Pečat 1 % najboljših nastanitev v Guarapariju! Čudovite izjemno udobne stanovanjske sobe s pogledom na morje! Sredi plaže Morro! Popolna lokacija: več barov, restavracij, supermarket, pekarna, lekarna, vse blizu! Balkon za gurmane, hladilnik za pivo, brezplačno parkirno mesto, nova stavba, 2 dvigala!Če želite priročnost, je na voljo 55 predmetov, vključno z vsemi gospodinjskimi pripomočki, 2 kavčema, 4 4k LED televizorji, 2 deljenima klimatskima napravama in otroško posteljico. Imamo posteljnino in brisače. Prosimo, vprašajte.

Apart. Luxo 180m w/ Air, Wi-Fi, 3 valovi V PESKU
POSTELJNINA + BRISAČE + ČISTILNA SREDSTVA IN KUHINJSKI IZDELKI SO VKLJUČENI. Cond. na plaži, ne da bi prečkali ulico. Reformirani bazen za odrasle in otroke. Apto w/ 3 suites (sprejme 3 družine z zasebnostjo) + Service Suite. Razširjena soba, ameriška kuhinja in balkon z zaprtjem, pivovarna, vse opremljeno za vašo družino. Ar cond. in bedroom, 3 parking spaces, Wi-Fi, security 24h, in the best point of the beach with quiet water, kiosks, restaurants, supermarket, bakery and various shops. NAJVEČ 8 ODRASLIH ⚠️

PLAŽA MORRO, OBRNJENA PROTI MORJU
PRAIA DO MORRO-DE SPREDAJ OB MORJU REFORMADO. OB MORJU Odlično stanovanje, obrnjeno proti morju, na najbolj mirni točki Praie, poleg Morro da Pescaria. Udobna in varna stavba. Stanovanje v prvem nadstropju s parkirnim mestom, tremi spalnicami, enim apartmajem, dobro opremljeno kuhinjo s štedilnikom, hladilnikom, mikrovalovno pečico in cvrtnikom na vroči zrak. Servisni prostor s pralnim strojem. Dva balkona, ki gledata na morje, in dva stranska balkona. Zasebni prostor za žar.

Očarljivo stanovanje s pogledom na morje ali morje
Stanovanje je zelo prostorno in zračno, nahaja se v 11. nadstropju, sprednji balkon ima čudovit pogled na morje, zadaj pa lahko vidite sončni zahod in mrak v gorah. Vsak kotiček pripravimo z veliko pozornostjo, da bo stanovanje praktično, udobno in prijetno. Pred receptorjem je nakupovalno središče Beira Mar, kavarna in pekarna, kjer poberemo topli kruh in na balkonu pijemo kavo z jutranjim vetričem in čudovitim razgledom na morje.

Razkošno prenočišče z NAJBOLJŠIM razgledom na plažo Morro Beach
Udobje, razkošje in spokoj. To najdete v našem stanovanju, ki je bilo skrbno zasnovano tako, da vam zagotavlja nepozabno doživetje z MORJEM. V tem čistem, sodobnem, tehnološkem in prefinjenem arhitekturnem okolju lahko uživate v občutku, da ste na ladji na odprtem morju. Zaslužite si to izkušnjo. Vonj po žaru s tem čudovitim razgledom, medtem ko se sproščam na naši panoramski gugalnici. Ne bo vam žal.

Luksuzno stanovanje Beira Mar
Stanovanje pred plažo Morro, poleg modrega marlina. Ameriška kuhinja, velika dnevna soba in balkon s pogledom na morje. 3 spalnice, 2 en-suites. Centralno ogrevanje vode, 3 LED televizorji in klimatska naprava v glavni suiti ter okenska klimatska naprava v drugem apartmaju, stropni ventilatorji v vseh spalnicah in dnevni sobi. WI-FI v celotnem stanovanju.

Hiša ob plaži (pesek za plažo)
Hiša ob plaži z neposrednim dostopom do plaže ima vrata za spuščanje majhnih ladij! Hiša s 4 spalnicami, ki je 1 suita, 1 kopalnica, kuhinja, prostor za zabave z žarom in kopalnico. Garaža za avtomobile! Hiša ima Wi-Fi, alarm, električno ograjo in privilegiran ter preprosto čudovit videz plaže Santa Monica.

Oceanfront Comfort Apartment on Black Sand
Izvrstno stanovanje, zasnovano za užitek in udobje, z morskim vetričem, da očistite um in jutranje sonce, da prinesete pozitivno energijo. Idealno za pare ali prijatelje na potovanju ali v službi. Prepričan sem, da se boste zaljubili v prostor in se imeli odlično, ko boste uživali v Guarapariju v slogu.

Moderno stanovanje, 2 minuti hoje do plaže Morro
Sodobno in udobno stanovanje, le 2 minuti hoje od plaže Morro, idealno za družine in pare. S hitrim omrežjem Wi-Fi, popolnoma opremljeno kuhinjo in balkonom ponuja odlično gostiteljska izkušnja. Uživajte v dneh prostega časa ali dela na daljavo v prostoru udobno.
Priljubljena oprema v prenočiščih ob plaži v bližini lokacije: Praia Do Morro
Prenočišča za zakup ob plaži, primerna za hišne ljubljenčke

Stanovanje na ulici Praia das Castanheiras, tik ob pesku

Čudovit razgled. Privilegirana lokacija.

Apartma Ferradaz, klimatska naprava, Wi-Fi, Praia do Morro.

Apartamento Beira Mar Praia do Morro Guarapari ES

ČUDOVIT POGLED NA MORJE, JUTRANJE SONCE, STALEN ZRAK

PERACANGA PARADISE - NAJBOLJŠI razgled na Enseada

FLAT Guarapari beach sand black, waterfront WI-FI

Malaga-1201-3-sobno podstrešno stanovanje ob plaži
Prenočišča za zakup ob plaži z bazenom

Spalnica in dnevna soba, obrnjena proti morju

Lepo in udobno stanovanje

Stanovanje s postrežbo z udobjem in opremo 30 metrov od plaže

Cobertura Praia do Morro/Prédio na Orla

Leisure Cobertura, 40m do Mar!

RAJSKA hiša NA PESKU

vse 3 spalnice s pogledom na črno peščeno plažo

6X brez zanimanja - udobna soba/soba s pogledom na morje [903]
Zasebna prenočišča za zakup ob plaži

TOP Cobertura na Praia do Morro

Neverjetna plaža Morro, obrnjena proti morju

Razkošne, prostorne 4 spalnice (2 suiti), 3 kopalnice, garaža

Schulz - prenočišče z želvami

Stanovanje pred morjem - panoramski pogled na P do Morro

Vista linda Praia do Morro

Casa Pé na pesek - med Aldeia da Praia in 3 plažami

Stanovanje tik ob plaži Morro 6x brez obresti
Luksuzna prenočišča za zakup ob plaži

LP Luksuzno stanovanje ob morju / 4 spalnice

4 apartmaji Linear penthouse z ekskluzivnim pogledom na plažo

Prevleka za bazen, ki meji na Praia do Morro 15 oseb

Počitniška hiša v Guarapariju

Hiša ob plaži v Condomínio Aldeia da Praia

Dvoposteljna streha z bazenom na plaži Praia do Morro
Kratka statistika o prenočiščih ob plaži v bližini lokacije: Praia Do Morro

Skupno število počitniških nastanitev
Raziščite 320 počitniških nastanitev v kraju Praia Do Morro

Začetna cene nočitve
Počitniške nastanitve v kraju Praia Do Morro lahko rezervirate že od 9 € na noč dalje (brez taks in stroškov)

Mnenja gostov s preverjeno identiteto
Več kot 9850 preverjenih mnenj vam bo olajšalo vašo izbiro

Počitniške nastanitve, primerne za družine
290 namestitev ponuja dodaten prostor in opremo, primerno za otroke

Počitniške nastanitve, primerne za hišne ljubljenčke
Poiščite 140 prenočišč, primernih za hišne ljubljenčke

Počitniške nastanitve z bazenom
10 namestitev ponuja bazen

Prenočišča z namenskimi delovnimi prostori
70 namestitev z namenskim delovnim prostorom

Dostop do omrežja Wi-Fi
290 počitniških nastanitev v kraju Praia Do Morro vključuje dostop do omrežja Wi-Fi

Priljubljena oprema za goste
V prenočiščih v kraju Praia Do Morro gostje radi uporabljajo opremo: Kuhinja, Wi-Fi in Bazen

Povprečna ocena: 4,8
Prenočiščem v kraju Praia Do Morro so gostje dali visoke ocene – v povprečju 4,8 od 5.
Destinacije, ki jih je vredno raziskati
- Hiše za zakup Praia Do Morro
- Stanovanja za zakup Praia Do Morro
- Prenočišča za zakup z bazeni Praia Do Morro
- Prenočišča s savno Praia Do Morro
- Zakup jurt, primernih za družine Praia Do Morro
- Prenočišča z masažno kadjo Praia Do Morro
- Prenočišča z dostopom do plaže Praia Do Morro
- Prenočišča, primerna za hišne ljubljenčke Praia Do Morro
- Hiše za goste Praia Do Morro
- Bed and breakfasti Praia Do Morro
- Prenočišča ob obali Praia Do Morro
- Stanovanja za zakup Praia Do Morro
- Nastanitve za zakup ob plaži Espírito Santo
- Nastanitve za zakup ob plaži Brazilija
- Državni park Pedra Azul
- Praia Do Morro
- Chalé Pedra Azul
- Praia Dos Castelhanos
- Praia da Sereia
- Praia De Ubu
- Shopping Praia da Costa
- Plaža do Bananal
- Praia das Castanheiras
- Moreno Hill
- Marataízes Centralna Plaža
- Krivina Jurema
- Acquamania Parque Aquático
- Praia Bacutia
- Ubu Beach
- Camburi Beach
- Shopping Vila Velha
- Pope's Square
- Shopping Vitória
- Praia Costa Azul
- Plaža Santa Helena
- Forno Grande State Park
- Hotel Porto do Sol
- Serra Negra Pousada Spa





