
Hiše na lokaciji: Puerto del Carmen
Na Airbnbju poiščite in rezervirajte edinstvene hiše
Kratka statistika o hišah na lokaciji: Puerto del Carmen

Skupno število počitniških nastanitev
Raziščite 150 počitniških nastanitev v kraju Puerto del Carmen

Začetna cene nočitve
Počitniške nastanitve v kraju Puerto del Carmen lahko rezervirate že od 35 € na noč dalje (brez taks in stroškov)

Mnenja gostov s preverjeno identiteto
Več kot 2770 preverjenih mnenj vam bo olajšalo vašo izbiro

Počitniške nastanitve, primerne za družine
120 namestitev ponuja dodaten prostor in opremo, primerno za otroke

Počitniške nastanitve, primerne za hišne ljubljenčke
Poiščite 10 prenočišč, primernih za hišne ljubljenčke

Počitniške nastanitve z bazenom
90 namestitev ponuja bazen

Prenočišča z namenskimi delovnimi prostori
60 namestitev z namenskim delovnim prostorom

Dostop do omrežja Wi-Fi
150 počitniških nastanitev v kraju Puerto del Carmen vključuje dostop do omrežja Wi-Fi

Priljubljena oprema za goste
V prenočiščih v kraju Puerto del Carmen gostje radi uporabljajo opremo: Kuhinja, Wi-Fi in Bazen

Povprečna ocena: 4,8
Prenočiščem v kraju Puerto del Carmen so gostje dali visoke ocene – v povprečju 4,8 od 5.

Zanimivosti v vaši bližini
Med najbolj priljubljene znamenitosti v kraju Puerto del Carmen sodijo Playa Chica, Playa Grande in La Peñita
Najbolje ocenjene hiše za zakup v kraju Puerto del Carmen
Gostje se strinjajo: te hiše imajo visoke ocene za lokacijo, čistočo in še več.

Casa del Sol Seaview Apartment with Pool Lanzarote
🌴 Experience your dream holiday in Lanzarote!✨ A bright and cosy apartment with ocean views🌊, located in Puerto del Carmen - the vibrant heart of the island. 📍 Just steps away from: ⚓ The picturesque Old Harbour 🏖️ Beautiful Playa Chica 🛍️ The lively Biosfera Shopping Centre 🏡 Part of a quiet complex with: 🏊♂️ Shared swimming pool 🍽️Snack bar for light meals and drinks 🚗 Free nearby street parking 🌴 Perfect for couples, families and travellers eager to explore Lanzarote.

Villa Sara-Princesa Ico
Exclusiva villa de lujo y apartamento con piscina privada, diseño elegante y contemporáneo, y amplios espacios inundados de luz natural. La villa tiene capacidad para hasta 6 personas e incluye un apartamento privado con baño, ideal para 2 personas más. Dispone de mobiliario nuevo de alta gama y estancias cuidadosamente diseñadas para ofrecer el máximo confort. Un entorno exclusivo, ideal para relajarse y disfrutar de una experiencia vacacional única, a solo 500 metros de la playa.

Vulcana Suite
Vulcana Suite es el palco del espectáculo que armoniza las mejores vistas a las islas de Fuerteventura y Lobos, la libertad de la brisa y el silencio del sonido del mar. Allí desde donde se divisa el océano a la altura de cielo azul, emerge una lujosa villa que cuenta con la calidez de la madera de sus muebles y la modernidad de sus habitaciones, con todas las comodidades para disfrutar de un entorno único, en primera línea de mar y a escasos metros del Parque Natural de Papagayo.

La Casa de la Playa
The house I rent was my childhood home, where I grew up & made countless memories. Its location, steps away from the beach, made it truly special. Living by the sea shaped who I am today. I welcome guests to share its magic with them - feeling the sand between your toes, hear the waves crashing at night, & experience the joy of simple pleasures. The house has 4 bedrooms, 4 bathrooms, a fully-equipped kitchen, living room with beach view, Internet/WIFI, and laundry facilities.

Casa Lupe. Art-inspired courtyard house in Teguise
Located within the historic complex of Teguise, (Lanzarote's former capital and current cultural centre of the island) this charming, artistic, late nineteenth century courtyard-house, has been thoughtfully renovated preserving its original architectural features, combining tradition and modernity. The thick volcanic walls, terracotta floors and timber ceilings create a backdrop whereby natural light, colours, textures and works of art form a series of unique spaces.

Exclusive Villa in Puerto del Carmen, Top Lage
Die Luxusvilla „CASA MAJOS“ wurde wunderschön für Sie als Urlauber im Jahre 2018 gebaut und befindet sich in einer ruhigen, exklusiven Lage von Puerto del Carmen (Los Mojones). Puerto del Carmen war früher ein romantisches Fischerdorf und ist auch heute wohl der schönste Ort der Insel. Das Haus liegt an einer Privatstraße und ist von außen nicht einsehbar. Zum Strand sind es ca. 10 Gehminuten, ebenso zur Promenade mit Ihren Bars, Restaurants, Boutiquen etc.

Casa Mercedes, Apt 2 - Sea View and Terrace, Puert
Welcome to Casa Mercedes, Apartment 2 – Puerto del Carmen, Lanzarote<br><br>Casa Mercedes, Apartment 2 is a modern and cosy holiday home located in the heart of Varadero (Old Town), Puerto del Carmen. Spacious and bright, it offers a bedroom with a double bed fitted with a topper, which upon request made at least 48 hours before arrival, can be separated into two single beds, and a bathroom, guaranteeing a comfortable and relaxing stay.

Villa Calima Deluxe
Bienvenidos a la Villa Calima Deluxe, una villa vacacional completamente equipada, pensada para que tú y tu familia vivan una experiencia de descanso total en un entorno tranquilo y exclusivo. Piscina climatizada privada para disfrutar en cualquier época del año. Nuestra villa ofrece un espacio privado, acogedor y perfectamente equipado para disfrutar en pareja o en familia.

Casa en primera linea de mar
Maravillosa casa ecológica en primera linea de mar, junto al Parque Natural de los Ajaches, Lanzarote. Cuenta con dos terrazas, mobiliario de exterior, hamacas, comedor. Tiene una habitaciòn doble, sofá y un baño completo y un aseo. Cuenta con 6000 m2 de finca privada. En pueblo marinero muy tranquilo.

Spacious house in ideal location with sea views
Spacious private house in ideal location with large living area, two bedrooms, two bathrooms, kitchen, barbecue and al fresco dining area, south facing solarium terrace with impressive sea views. Two minutes walk to the beach and the seafront promenade with it's wide variety of bars and restaurants.

La Finquita
La Finquita te sumerge en el encanto de Lanzarote, una isla de paisajes volcánicos y playas doradas. Con vistas panorámicas a las Montañas de Fuego, esta villa ofrece un refugio lujoso y privado para tu escapada en el paraíso canario.

Villa RamiMedi 4
Bienvenidos a nuestra espaciosa villa de dos plantas que consta de 2 habitaciones, 2 baño, cocina, salón, comedor y 2 terrazas, piscina privada y climatizada. Vistas al mar en una zona tranquila de Matagorda en Puerto del Carmen.
Priljubljena oprema v hišah za zakup v kraju Puerto del Carmen
Hiše za zakup z bazenom

House with 2x garden, pool & view roof terrace

Seafront Property! Stunning views! Private Pool!

Villa blue skies, lovely villa with stunning views

Serenity Beach

Vistas con tranquilidad en la colina de Tías

VillaMare

Areté. Casa Aire

Casa Chris
Hiše za tedenski zakup

Sunset House - House in Tías with sea view

El Rincón de la Candelaria

Apartment Cristina cozy house 1 minute from beach

Villa Toledo

Two bedroom close to seafront

Casa Tabaiba Spectacular Views

Estilo y calma frente al mar

Villa a 2 minutos de la Playa caminando
Zasebne hiše za zakup

Blancazul Villa Guatisea

Cozy little love nest with big private heated pool

Villa Azul

Villa Violetta, Lanzarote

House on volcanic lava, in a quiet area.

Luxury three bed house - ocean & mountain views

Casa 7 soles

SPA HOLIDAY HOUSE LANZAROTE
Kdaj je najboljši čas za obisk kraja Puerto del Carmen?
| Mesec | Jan. | Feb. | Mar. | Apr. | Maj | Jun. | Jul. | Avg. | Sep. | Okt. | Nov. | Dec. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Povpr. cena | 203 € | 197 € | 194 € | 162 € | 148 € | 169 € | 190 € | 198 € | 193 € | 169 € | 195 € | 200 € |
| Povpr. temperatura | 18 °C | 18 °C | 19 °C | 20 °C | 21 °C | 23 °C | 25 °C | 25 °C | 25 °C | 23 °C | 21 °C | 19 °C |
Dodatna ponudba na Airbnbju
Destinacije, ki jih je vredno raziskati
- Agadir Zakup počitniških namestitev
- Isla de Lanzarote Zakup počitniških namestitev
- Las Palmas de Gran Canaria Zakup počitniških namestitev
- Costa Adeje Zakup počitniških namestitev
- Maspalomas Zakup počitniških namestitev
- Taghazout Zakup počitniških namestitev
- Corralejo Zakup počitniških namestitev
- Santa Cruz de Tenerife Zakup počitniških namestitev
- Puerto de la Cruz Zakup počitniških namestitev
- Tamraght Zakup počitniških namestitev
- Playa Blanca Zakup počitniških namestitev
- Playa de las Américas Zakup počitniških namestitev
- Prenočišča, v katerih je dovoljeno kajenje Puerto del Carmen
- Nastanitve za zakup ob plaži Puerto del Carmen
- Bungalovi za zakup Puerto del Carmen
- Prenočišča z dostopom do plaže Puerto del Carmen
- Prenočišča s teraso Puerto del Carmen
- Počitniške nastanitve Puerto del Carmen
- Zakup jurt, primernih za družine Puerto del Carmen
- Prenočišča za zakup z bazeni Puerto del Carmen
- Stanovanja za zakup Puerto del Carmen
- Prenočišča z zunanjo sedežno garnituro Puerto del Carmen
- Prenočišča, primerna za hišne ljubljenčke Puerto del Carmen
- Prenočišča z masažno kadjo Puerto del Carmen
- Prenočišča ob obali Puerto del Carmen
- Prenočišča s pralnim in sušilnim strojem Puerto del Carmen
- Stanovanja za zakup Puerto del Carmen
- Vile za zakup Puerto del Carmen
- Prenočišča, primerna za fitnes Puerto del Carmen
- Hiše za zakup Las Palmas
- Hiše za zakup Kanarski otoki
- Hiše za zakup Španija
- Fuerteventura
- Playa Flamingo
- Playa de los Pocillos
- Playa Chica
- Plaža de Las Cucharas
- Corralejo Viejo
- El Cotillo
- Playa Dorada
- El Golfo
- Rancho Texas Lanzarote Park
- Naravni park Corralejo
- Playa del Papagayo
- Fundacija César Manrique
- Narodni park Timanfaya
- Caletón Blanco
- El Campanario
- Dunas de Corralejo
- Kaktusov vrt
- Old Town Harbour
- Puerto del Carmen
- Faro Park
- Ajuy Caves
- El Golfo
- Museo Lagomar
- Dejavnosti Puerto del Carmen
- Dejavnosti Las Palmas
- Ogledi znamenitosti Las Palmas
- Ogledi Las Palmas
- Športne dejavnosti Las Palmas
- Hrana in pijača Las Palmas
- Dejavnosti v naravi in na prostem Las Palmas
- Umetnost in kultura Las Palmas
- Dejavnosti Kanarski otoki
- Hrana in pijača Kanarski otoki
- Ogledi Kanarski otoki
- Dejavnosti v naravi in na prostem Kanarski otoki
- Ogledi znamenitosti Kanarski otoki
- Športne dejavnosti Kanarski otoki
- Umetnost in kultura Kanarski otoki
- Zabava Kanarski otoki
- Dejavnosti Španija
- Umetnost in kultura Španija
- Dejavnosti v naravi in na prostem Španija
- Zabava Španija
- Wellness Španija
- Športne dejavnosti Španija
- Hrana in pijača Španija
- Ogledi Španija
- Ogledi znamenitosti Španija







