
Vile na lokaciji: Surfside Beach
Na Airbnbju poiščite in rezervirajte edinstvene vile
Kratka statistika o vilah na lokaciji: Surfside Beach

Začetna cene nočitve
Počitniške nastanitve v kraju Surfside Beach lahko rezervirate že od 214 € na noč dalje (brez taks in stroškov)

Mnenja gostov s preverjeno identiteto
Več kot 70 preverjenih mnenj vam bo olajšalo vašo izbiro

Priljubljena oprema za goste
V prenočiščih v kraju Surfside Beach gostje radi uporabljajo opremo: Kuhinja, Wi-Fi in Bazen

Povprečna ocena: 4,9
Prenočiščem v kraju Surfside Beach so gostje dali visoke ocene – v povprečju 4,9 od 5.
Najbolje ocenjene vile za zakup v kraju Surfside Beach
Gostje se strinjajo: te vile imajo visoke ocene za lokacijo, čistočo in še več.

Prenočišče s 4 spalnicami, primerno za križarjenje · Sprehod do Moody Gardens
Naša udobna in prostorna hiša ima dve nadstropji, razporejeni na naslednji način: - Nižja raven: *Dnevna soba (kavč/TV/delovni prostor) *Celotna kuhinja /jedilnica *Pralnica (pralni/sušilni stroj), *1 soba (zakonska postelja /omara/TV) in kopalnica. - Nadstropje: *1. soba (zakonska postelja/TV) *2. soba (pograd z enojnima posteljama navzgor/polno navzdol in dvojna postelja) *3. soba (pograd z enojnima posteljama navzgor/polno navzdol in dvojna postelja) * Kopalnica z WC-jem. 5 minut stran od plaže in znamenitosti Moody Garden. Brezplačno parkiranje (2 avtomobila)/Wi-Fi/Netflix in Amazon Fire TV

Agua Vista Waterfront Paradise/masažna kad/ribe/kajaki
Iščete sodobno izvrstno urejeno prenočišče na plaži, kjer lahko ribarite/vozite kajak tik ob verandi in uživate v sončnih vzhodih/sončnih zahodih z več zasebnih verand? Našli ste ga. Dobrodošli v vili Agua Vista Waterfront. Naš čudovit sodoben dom ima 3 spalnice v zgornjem nadstropju in dodatno 4. spalnico v spodnjem nadstropju, 2,5 kopalnice z velikim bivalnim prostorom in kuhinjo, pametne televizorje v vsaki sobi, mizo za namizni tenis, kajake, ki so vam na voljo, opremo za ribolov (z podvodnimi lučmi), senco, igre, masažno kad za 8 oseb, ventilatorje na vseh verandah in veliko igrač za na plažo!

Luksuzna oblikovalska vila, svetlo čudovita, popolnoma nova
Sprostite se v tem elegantnem prenočišču. Zelo sodobno, nenavadno in privlačno, popolnoma nove stavbe, popolnoma novo pohištvo, popolnoma opremljeno za razkošen prehod. Nahaja se v Midtown Galvestonu, kjer lahko izkusite najboljše iz obeh svetov, plaže in živahnega središča mesta, ki je le trenutek stran. Odprt prostor in svetel bivalni prostor s pogledom na sosesko. Spalnica z veliko zakonsko posteljo, spalnica z zakonsko posteljo; udoben kavč z zakonsko posteljo v dnevnem prostoru. Popolnoma opremljena kuhinja. Dizajnerska kopalnica, velik vrt, žar, prostor za sedenje.

Osupljiva plaža s pogledom na vodo!
Luksuzno stanovanje ob plaži s panoramskim pogledom na ocean, jezero in zaliv Galveston!!! **Kot je prikazano v reviji COAST Magazine v maju 2022!** Heavenly Haven je profesionalno zasnovana 3 spalnice s 3 kopalnicami, ki nudi vrhunske luksuzne termine za vaše popolne počitnice. Odlična lokacija v skupnosti Pointe West poleg opreme Beach Cluba, vključno z neskončnim bazenom, masažnimi kadmi, otroškim bazenom, telovadnico in restavracijo. Naše stanovanje za 9 oseb in ima veliko opreme za ustvarjanje posebnih spominov na plaži.

Sodobno prenočišče s 4 spalnicami v predmestju blizu Houstona, Pearland
Dobrodošli v tem prostornem in udobnem prenočišču v Manvelu v Teksasu, ki je kot nalašč za družine, skupine ali daljša bivanja. Prenočišče s štirimi dobro opremljenimi spalnicami in tremi kopalnicami ponuja veliko prostora za sprostitev, raztezanje in počutje kot doma. Odprta in popolnoma opremljena kuhinja vključuje vse, kar potrebujete za pripravo obrokov, ne glede na to, ali pripravljate hiter zajtrk ali družinsko večerjo. Za vaše udobje sta na voljo pralni in sušilni stroj, zato je to prenočišče idealno za daljša bivanja

Počitniški oddih ob vodi z ribolovom na paviljon
Dobrodošli v popolnoma prenovljenem prenočišču na obali v Dickinsonu, Teksas ! To prostorno prenočišče s 5 spalnicami in 3,5 kopalnicami je kot nalašč za družine, ribolovne izlete ali skupinske počitnice - s prostorom za do 11 gostov in tudi vaše kosmatince. Ribe ali rakovice kar z dvorišča uživajte v jutranji kavi v novem paviljonu ob zalivu, sveži morski sadeži iz lastnega ulova in sončnih zahodih nad vodo. Pripeljite celo družino v ta popolnoma prenovljen sodoben dom z vrtnimi garniturami in veliko prostora za zabavo.

Hiša na plaži - De Crab
Uživajte v vročih poletjih z južnim vetričem in čudovitim razgledom na zaliv Galveston. Ta skriti kraj ob vodi s tremi spalnicami, odprto dnevno sobo in kuhinjo je odmaknjen od pogleda na ulico in je kot nalašč za druženje ali sproščeno bivanje. Le nekaj minut stran od »Texas Bucket List« so Top Water Grill, Gilhooley's Restaurant & Oyster Bar in Pier 6 Seafood Restaurant. Zasebnega pomola ni več, vendar lahko ribarite z našega 30-metrskega betonskega nasipa. Ribe čakajo ponoči in zgodaj zjutraj.

Luxe Home 5-sobna vila
Pripeljite vso družino v to odlično bivališče z veliko prostora za zabavo. To prenočišče se nahaja na odlični lokaciji, približno na sredini poti med Houstonom in Galvestonom. Nekatere znamenitosti, ki si jih morate ogledati, so promenada Kemah, Space Center Houston, Moody Gardens, zgodovinsko okrožje Strand in pomol Pleasure Pier Za ljubitelje umetnosti in narave uživajte v obisku živalskega vrta Houston Zoo, Muzeja naravoslovja v Houstonu, Muzeja umetnosti in akvarija v središču mesta.

Sprostitev vas čaka – blaženost ob plaži v Pointe Westu
Pobegnite v raj v našem mirnem stanovanju ob plaži, kjer se sprostitev sreča z obalnim šarmom. Prostorno zatočišče, ki se nahaja vzdolž mirnih obal Galvestona, ponuja osupljiv razgled na zaliv in enostaven dostop do mehkih peščenih plaž. Sprostite se v čudovito urejenem bivalnem prostoru in v notranjosti povabite pomirjujoče zvoke oceana. Odprta zasnova vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo, ki je kot nalašč za pripravo okusnih jedi na zasebnem balkonu, medtem ko opazujete sončni zahod.

Vila na plaži na polotoku Bolivar
POPOLNOMA NOVA VILA S POGLEDOM NA OCEAN Pobegnite v našo obalno vilo na mirni strani polotoka. Sprostite se na leseni verandi s pogledom na ocean, zaliv in medobalno plovno pot. Vila je od plaže oddaljena le 300 metrov in se nahaja v soseski s skupnim bazenom, igriščem, ognjiščem in opazovalno teraso. Hiša vključuje dve glavni spalnici z lastno kopalnico. Idealno za dva para ali štiričlansko družino. Upoštevajte, da je hiša dostopna samo po stopnicah.

Pesek spokojnosti
Dnevi na plaži so enostavni! 🌴 Prenočišče na vogalu, ki je le kratek sprehod od oceana, ponuja čudovit razgled na reko in močvirje. Uživajte v osupljivih sončnih vzhodih in zahodih, opazujte obalno divjino kar z balkona 🐦 in se prepustite morskemu vetriču na terasi. Žar na oglje, skupni bazen, igrišče in razgledna točka v bližini. Opremljeno z ležalniki, igračami, vozičkom in zasebno zunanjo prho – kot nalašč za družine, pare ali miren oddih na snegu.

PREMAGAJTE VROČINO! Luksuzna zasebna vila ob jezeru!
Čudovita vila ob jezeru. Popolnoma prenovljena leta 2021. Fish largemouth bas kar z dvorišča (palice in pribor so na voljo. Sprostite se v zunanjem ognjišču. Zapeljite se s kajakom ali pa zaplavajte v kristalno čisti vodi. Sodobna - dobro opremljena kuhinja in odprt tloris, kot nalašč za družinska srečanja. 3BR 3 kopalnice imajo 4 zakonske postelje in 8 oseb. Sprostite se v tem mirnem in elegantnem prostoru.
Priljubljena oprema v vilah za zakup v kraju Surfside Beach
Zasebne vile za zakup

Agua Vista Waterfront Paradise/masažna kad/ribe/kajaki

Waterfront Retreat Getaway Gameroom FirepitFishing

Obalna hiška na deželi z bazenom

Počitniški oddih ob vodi z ribolovom na paviljon

Vila na plaži na polotoku Bolivar

Luxe Home 5-sobna vila

Sprostitev vas čaka – blaženost ob plaži v Pointe Westu

Hiša na plaži - De Crab
Luksuzne vile za zakup

2. vrsta, 20 spalnih mest, pogled na ocean *Vila Silla Azul*

Agua Vista Waterfront Paradise/masažna kad/ribe/kajaki

Sprostitev vas čaka – blaženost ob plaži v Pointe Westu

Osupljiva plaža s pogledom na vodo!

2. vrsta, pogled na ocean, *vila Silla Marron* za 14 oseb

Otroška posteljica! Letovišče ob plaži! Ogrevani bazen, masažna kad!
Vile za zakup z bazenom

Agua Vista Waterfront Paradise/masažna kad/ribe/kajaki

Obalna hiška na deželi z bazenom

Sprostitev vas čaka – blaženost ob plaži v Pointe Westu

Osupljiva plaža s pogledom na vodo!

Pesek spokojnosti

Islander East 909, osupljivi razgledi!

Shell We Dance! Elegantno stanovanje s pogledom na plažo!

Otroška posteljica! Letovišče ob plaži! Ogrevani bazen, masažna kad!
Destinacije, ki jih je vredno raziskati
- Houston Zakup počitniških namestitev
- Austin Zakup počitniških namestitev
- Dallas Zakup počitniških namestitev
- San Antonio Zakup počitniških namestitev
- Galveston Zakup počitniških namestitev
- Fort Worth Zakup počitniških namestitev
- Corpus Christi Zakup počitniških namestitev
- Port Aransas Zakup počitniških namestitev
- Fredericksburg Zakup počitniških namestitev
- Arlington Zakup počitniških namestitev
- Canyon Lake Zakup počitniških namestitev
- Bolivar polotok Zakup počitniških namestitev
- Prenočišča z dostopom do plaže Surfside Beach
- Nastanitve za zakup ob plaži Surfside Beach
- Hiše za zakup blizu plaže Surfside Beach
- Hiške na deželi za zakup Surfside Beach
- Hiše za zakup Surfside Beach
- Stanovanja za zakup blizu plaže Surfside Beach
- Stanovanja za zakup Surfside Beach
- Prenočišča s straniščem, ki je po višini prilagojeno posebnim potrebam Surfside Beach
- Prenočišča z masažno kadjo Surfside Beach
- Prenočišča ob obali Surfside Beach
- Prenočišča, primerna za hišne ljubljenčke Surfside Beach
- Zakup jurt, primernih za družine Surfside Beach
- Koče za zakup Surfside Beach
- Stanovanja za zakup Surfside Beach
- Vile za zakup Brazoria
- Vile za zakup Teksas
- Vile za zakup Združene države
- Galveston plaža
- Jamaica Beach
- Galveston Island
- Surfside Beach
- Kemah Boardwalk
- East Beach
- Houston Space Center
- Galveston Island Historic Pleasure Pier
- Moody Gardens
- Schlitterbahn Galveston Island Waterpark
- Plaža Matagorda
- Sunny Beach
- Diamantna plaža kondomi
- Vesoljsko središče NASA
- Brazos Bend State Park
- Bermuda Beach
- Bolivar Beach
- Galveston Island Convention Center
- Državni park otoka Galveston
- Beachtown Galveston
- Muzej Bryan
- Surfside Jetty County Park
- Moody Mansion
- Železniški muzej Galveston





