
Hoteli na lokaciji: Juan Dolio
Poiščite in rezervirajte edinstvene hotele na Airbnbju
Kratka statistika o hotelih na lokaciji: Juan Dolio

Skupno število počitniških nastanitev
Raziščite 20 počitniških nastanitev v kraju Juan Dolio

Začetna cene nočitve
Počitniške nastanitve v kraju Juan Dolio lahko rezervirate že od 35 € na noč dalje (brez taks in stroškov)

Mnenja gostov s preverjeno identiteto
Več kot 40 preverjenih mnenj vam bo olajšalo vašo izbiro

Počitniške nastanitve z bazenom
10 namestitev ponuja bazen

Dostop do omrežja Wi-Fi
20 počitniških nastanitev v kraju Juan Dolio vključuje dostop do omrežja Wi-Fi

Priljubljena oprema za goste
V prenočiščih v kraju Juan Dolio gostje radi uporabljajo opremo: Kuhinja, Wi-Fi in Bazen
Najbolje ocenjeni hoteli na lokaciji: Juan Dolio
Gostje se strinjajo: ti hoteli imajo visoke ocene za lokacijo, čistočo in še več.

Zasebna vila White Rock v Juanu Dolióju
Ne boste želeli zapustiti tega očarljivega, edinstvenega bivališča. White Rock se nahaja v mirnem predelu Juan Dolio v Dominikanski republiki. Ponujamo razkošne nastanitve, vključno s sedmimi spalnicami in dvema prostornima apartmajema, ki so kot nalašč za sprejemanje družin ali skupin. Namestitev ima osupljiv zasebni bazen, obdan z bujnim tropskim zelenjem, ki ustvarja mirno oazo za sprostitev. Notranjost je sodobna, vendar udobna, z elegantnim pohištvom, ki zagotavlja udobje in zasebnost.

Letovišče Tribe
Kaj ponuja letovišče Tribe Prostorni, elegantno oblikovani apartmaji z zakonskimi posteljami, zasebnimi kopalnicami in balkoni s pogledom na bujno okolico. Zasebni bazen in urejeni skupni prostori so kot nalašč za sprostitev, koktajle ob sončnem zahodu ali kakovostno preživljanje časa z najdražjimi. Neposreden dostop do osupljive plaže, obdane s palmami in kristalno čisto vodo. Zeniva, ki vam je na voljo za organizacijo prevozov, izletov, dejavnosti in posebnih zahtev.

Soba Urban Oasis – Exclusive Comfort št. 7
Habitación acogedora y tranquila ubicada en nuestro aparta-hotel frente a la playa de Juan Dolio, diseñada para un descanso relajante. Cuenta con aire acondicionado y WiFi, ofreciendo un ambiente cómodo y funcional. Ideal para familias, parejas o grupos de amigos que buscan privacidad, confort y una ubicación privilegiada frente al mar, con fácil acceso a la playa y espacios pensados para disfrutar una estadía agradable y sin complicaciones.

Resort hotel Autenthico TRB
Nahaja se na obali Juan Dolio, med Santo Domingom in karibskimi plažami. Zasnovan za prefinjene popotnike, ki iščejo popolno ravnovesje med metropolo in rajem, kjer se združujejo dominikanska eleganca, sodobno tropsko oblikovanje in pristnost.🏖️ POMEMBNO: osnovna cena je 150 USD na noč, vendar se razlikuje glede na datume rezervacije, sezono, število oseb, število sob in dolžino bivanja. Navedite neposredno v klepetu. ✅

Prostorna suita s 3 spalnicami v bližini plaže – Tribe Resort
Apartma s 3 spalnicami v Tribe Resortu, kot nalašč za družine ali skupine, blizu morja. Ima veliko dnevno sobo s televizorjem, opremljeno kuhinjo (nima štedilnika, ima pa aparat za kavo in čajnik), balkone in udobne sobe, vsaka s svojim televizorjem. Ima 3 kopalnice in dostop do bazena, restavracije, družabnih prostorov in zasebne plaže. Idealen prostor za sprostitev in uživanje v nepozabnem tropskem doživetju.

Soba z balkonom in pogledom na ocean – Tribe Resort
Hospédese en nuestra Habitación con vista al mar, dentro de TBR by Mega Stays, un resort boutique frente al mar en la zona de Guayacanes, muy cerca de Playa Guayacanes y Juan Dolio. La habitación tiene una capacidad máxima de 2 personas y está equipada con aire acondicionado, mini refrigerador, Smart TV, Wifi y un balcón con vistas al jardín, pensada para ofrecerle comodidad y un ambiente exclusivo.

Soba Superior z balkonom – Tribe Resort
Bivajte v naši sobi Superior z neposrednim dostopom do plaže v TBR by Mega Stays, butičnem letovišču ob oceanu na območju Guayacanes, zelo blizu Playa Guayacanes in Juan Dolia. Soba je primerna za največ 2 osebi in je opremljena s klimatsko napravo, mini hladilnikom, pametno televizijo in balkonom s pogledom na vrt, zasnovanim tako, da vam nudi udobje in ekskluzivno vzdušje.

Suita Triton
Odkrijte edinstveno eleganco Tritona, ekskluzivni butični hotel in restavracijo z osupljivim razgledom na ocean, ki navdušuje vaše čute s prilagojeno izkušnjo in izjemno kulinariko. Potopite se v odličnost in poskrbite, da bo vaše bivanje nepozabno doživetje.

Najboljše udobje
¡Odkrijte našo ekskluzivno nastanitev v Malecón de San Pedro de Macorís! Sobe s pogledom na ocean, udobne postelje, klimatske naprave, TV, aparat za kavo, mikrovalovna pečica in neokrnjene kopalnice. Pridite in uživajte v miru ob Karibskem morju!

Apartahotel Sanabia
To elegantno bivališče je blizu vsega, kar potrebujete. Parki, restavracije , katedrala, trgovine, Malecon do Orillas del Mar in Rio.

Hotel Boutique • 0 minut od plaže
Miren kraj, tik pred plažo. Hotel ima 40 sob, samopostrežno restavracijo in restavracijo a la carte. Tukaj se počutite kot doma.

"Raj s pogledom na morje + zasebni bazen"
Disfruta del fácil acceso a tiendas y restaurantes populares desde este encantador espacio para quedarte.
Priljubljena oprema v hotelih na lokaciji: Juan Dolio
Hoteli, primerni za družine

Residenza Perla Marina 102

Hotel Hannabi v Boca Chici

Hotel v bližini plaže

Stanovanjska stavba D'Alessandro

Klub Rolling Stone, hotel na plaži, soba 4

butični hotel

Terase Karibskega morja

Dvojna garancija
Hoteli z bazenom
Destinacije, ki jih je vredno raziskati
- San Juan Zakup počitniških namestitev
- Higüey Zakup počitniških namestitev
- Santiago de los Caballeros Zakup počitniških namestitev
- Punta Cana Zakup počitniških namestitev
- Santo Domingo Este Zakup počitniških namestitev
- Las Terrenas Zakup počitniških namestitev
- Santo Domingo Zakup počitniških namestitev
- Puerto Plata Zakup počitniških namestitev
- Jarabacoa Zakup počitniških namestitev
- Fajardo Zakup počitniških namestitev
- La Romana Zakup počitniških namestitev
- Ponce Zakup počitniških namestitev
- Stanovanja s postrežbo Juan Dolio
- Prenočišča z dostopom do plaže Juan Dolio
- Prenočišča z masažno kadjo Juan Dolio
- Prenočišča s teraso Juan Dolio
- Prenočišča s pralnim in sušilnim strojem Juan Dolio
- Zakup jurt, primernih za družine Juan Dolio
- Vile za zakup Juan Dolio
- Prenočišča z dostopom do jezera Juan Dolio
- Prenočišča s kaminom Juan Dolio
- Prenočišča z zunanjo sedežno garnituro Juan Dolio
- Nastanitve za zakup ob plaži Juan Dolio
- Prenočišča z ognjiščem Juan Dolio
- Stanovanja za zakup Juan Dolio
- Prenočišča za zakup z bazeni Juan Dolio
- Prenočišča, v katerih je dovoljeno kajenje Juan Dolio
- Stanovanja za zakup Juan Dolio
- Prenočišča, primerna za fitnes Juan Dolio
- Prenočišča, primerna za hišne ljubljenčke Juan Dolio
- Prenočišča ob obali Juan Dolio
- Počitniške nastanitve Juan Dolio
- Hiše za zakup Juan Dolio
- Prenočišča s savno Juan Dolio
- Hotelske sobe Dominikanska republika
- Playa Nueva Romana
- Ciudad Juan Bosch
- Malecón
- Metro Country Club
- Plaža Guayacanes
- Playa Costa Esmeralda
- Blue Mall
- Altos De Chavon
- Plaža Hemingway
- Downtown Center
- Narodni park Los Haitises
- Caleta Beach
- Nacionalni gledališče Eduardo Brito
- Megacentro
- Zona Colonial
- Agora Mall
- Basilica Catedral Nuestra Senora De La Altagracia
- Galería 360
- Bella Vista Mall
- Dr. Rafael Ma. Moscoso National Botanical Garden
- Parque Iberoamerica
- Cathedral of Santa María la Menor
- Juan Dolio
- Cave of WondersCave of Wonders










